EMPromotion działa na rynku od 2007 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą eventowo-reklamową, która cały czas zwiększa kompetencje i grona klientów. Podstawowym celem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu promocji, reklamy, public relations i marketingu.

Jest 2020 roku, a my nadal jesteśmy kreatywnym i dynamicznym zespołem, który tworzą doświadczeni specjaliści. Nasza praca jest naszą pasją, a to pozwala nam tworzyć efektywne i nowatorskie projekty.

Rynek reklamy jest dynamiczny i wymagający, dlatego ciągle szukamy innowacji. To co nas wyróżnia to profesjonalne, nieszablonowe podejście do pracy i zaangażowanie z jakim podchodzimy do każdego nowego tematu.

Znakomicie odnajdujemy się w sferze marketingu i PR. Nasi specjaliści wiedzą, jak prowadzić kampanie w internecie. Potrafią w idealny dla Klienta sposób opiekować się mediami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Twitter i Instagram.

Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań, idealnie dopasowanych do Państwa możliwości, potrzeb i oczekiwań. Nie boimy się skomplikowanych wyzwań, ambitnych projektów, ani twórczych eksperymentów.

Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była dla naszych klientów prawdziwą przyjemnością. a nasze działania pozwoliły wyróżnić Twoją markę wśród konkurencji, bo wierzymy, że Twój sukces to nasz sukces !

Charakteryzujemy się przede wszystkim:

  • Dedykowanym zespołem do Klienta
  • Spersonalizowanym podejściem do każdego Klienta
  • Ekspertyzą techniczną
  • Synergią wszystkich działań
  • Spójną strategią komunikacji

Preferujemy komunikację globalną:

Wyobraźnia, kreacja, realizacja, produkcja, logistyka, raportowanie.